Trainers & begeleiders

 

Trainers KFC SINT-JORIS SLEIDINGE seizoen 2016-2017

 

 

TRAINERS

BEGELEIDER

Fanion

De Craene Maxime  0499/739670

 

Van De Velde    Johan    0479/933528

vdv_johan@hotmail.be

Beloften1

De Bie   Marino    0474/075771

 

marino.debie@Ugent.be

Lybaert Thijs        0494/984707

Beloften 2

Danschutter    Freddy 0475/552767

freddy.danschutter@gmail.com

Cocquyt Gunther  0488/567261

Zondag Reserven

Pisman Steven  0475/395707

Martens Stijn   0497/425829

Junioren – U21

De Backer       Luc -  0496/498914

ldebacker@skynet.be

 

Scholieren – U17

Helsens           Ronny  0496/643205

ronnyhelsens@skynet.be

Roegiers         Ward   0475/451259

roegiers.ward@gmail.com

Knapen - U15

Van Der BekenRonny 0486/284735

r.vanderbeken@telenet.be

Van Der BekenJoke    0485/367449

jokevanderbeken@telenet.be

Timmerman Isabelle  0485/474044

isabel.timmerman@telenet.be

Miniemen - U13

Van Aelst Christophe 0497/584009

Christophe.van.aelst@telenet.be 

 

Verstraeten    Sabine 0497/650025

verstraetensabine@hotmail.com

De Keyser       Ann      0478/831452

ann.dk@telenet.be

Miniemen - U12

 

Pauwels          Andy    0474/206745

andy.shirley@telenet.be

 

Van Peteghem Bart    0473/862109

bvanpeteghem@sumibe.eu

Pre-miniemen - U11

 

 Swartelé        James  09/3575020

james.swartele@fb.vlaanderen.be

james.swartele@telenet.be

Van De Walle             Kris      0472/821165

wallycrew@telenet.be

Bert     Tineke 0484/850144

tiny_bert@hotmail.com

Geirnaert        Kristof 0472/83 22 94

kristof.elke@fulladsl.be

Pre-miniemen - U10 – 1 & 2

De Backer       Sven    0474/876590

svenne_d_b@hotmail.com

Van der Bruggen Robin  0498/313092

robin.vdb@skynet.be

 

Claeys             Caroline          0499/932044

claeys_caroline@telenet.be

Desmet Jill   0474/900825

jillenaxl@hotmail.com

Ghewy Sylvie   0495/154716

vincent.crispyn1@telenet.be

Duiveltjes - U9

Andries           Melvin 0470/.23.27.06.

melvin.andries@hotmail.com

Crommen Dylan

Dylan-crommen@hotmail.com

 

Moerman       Vicky   0499/131836

vicky.moerman@gmail.com

Ghys    Vicky   0468/109344

vickyghys@hotmail.com

Dias     David   0495/866414

cynthia.leuridon@telenet.be

Duiveltjes - U8

 

Van Der BekenRonny 0486/284735

r.vanderbeken@telenet.be

Van Verdeghem Cedric 0492/574905

cedric.dencedric@hotmail.com

Christelle De Storme: 0468/11.06.93.

Christelle.destorme@telenet.be

LIPPENS Kristof 0478/525182

kristof.lippens@telenet.be

Duiveltjes – U7

 

Bauters           Alain    0474/739547

alain.bauters@telenet.be

 

Debutantjes – U6

Bauters           Alain    0474/739547

alain.bauters@telenet.be

nvt

Keeperstrainers:

Fanion & beloften: Van De Velde Danny

0478/465016

jeugd: Van Den NesteThomas        

0470/684923.

nvt

 

TVJO

De Bie             Marino 0474/075771

marino.debie@Ugent.be

U10-U11-U12-U13

geboortejaar:  2004-2005-2006-2007

 

   

Jeugdvoorzitter

Acke    Filip     0472/520815

filip.acke@skynet.be

 
   

Secretaris 

Gerechtelijk Correspodent

Van De Velde    Johan    0479/933528

vdv_johan@hotmail.be

 

 

 

 

Voorzitter

Wytynck          Piet      0476/530866

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laatste nieuws

1 week 6 dagen geleden
4 jaar 4 maanden geleden

Locatie

Terrein KFC St-Joris Sleidinge:
Herritakkerlaan te 9940 Sleidinge!

TELEFOON: 09.357.48.06
(terreinverzorger: 0496.98.08.29.)

klik hier voor routebeschrijving